Apie Apatite.lt

Apatite.lt – šeimos parduotuvė

 

Trumpas įmonės aprašymas.

Apatite.lt įkūrėme 2013 m. pradžioje, siekdami Lietuvos žmonėms suteikti galimybę rinktis kokybiškas, praktiškas ir unikalias burnos higienos prekes. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti produktų, skirtų ne tik visos šeimos kasdienei dantų priežiūrai, bet ir gydančių konkrečias burnos higienos problemas.

Apatite.lt užtikrina, kad Jūsų estetiniu grožiu ir burnos higienos profilaktika pasirūpins produkcija, pagaminta naudojant pažangiausias Pietų Korėjos technologijas.

Vizija.

Mūsų pagrindinė vizija ir tikslas yra užtikrinti, kad burnos higienos priežiūra Jums nebebūtų problema ir klausimas – leiskite mums už Jus pasirūpinti kokybiškais ir unikaliais dantų šepetėliais bei pastomis, skirtiems nuo naujagimių iki garbaus amžiaus žmonių. Lai burnos higienos priežiūra būna maloni, o rezultatai džiuginantys!

Rugilė

Nusipirkau šia pasta mugėje,per jūros šventę.Patikejau pardavėjos pasakojimais, kad ši pasta balina dantis vien dėl to,kad jos pačios dantys buvo labai balti;).Panaudojus 4 dienas iškart pastebėjau ,kad dantys atrodo baltesni;), super;)

Algis

Jau išbandžiau, kelias šios serijos pastas, jos tiesiog nuostabios, tai aukščiausios klasės produktai.

Barbara

Ačiū mergaitėms iš Alytaus, per mugę nusipirkau mėgintuvėlį, ir žinote jau po keleto dienų pastebėjau efekta! pasta superinė! Dabar galiu pamiršti balinimą su rūgštimis ar kt. rekomenduoju visiems!!

Kestas

geras šepetėlis, aš mėgstu stipriai spausti šepetėlį valydamas dantis,kad nuvalyčiau apnašas (nes su švelniu šepetėliu man atrodo nespaudžiant neįmanoma nuvalyt dantų) o su šiuo man net nereikia spausti, nes toks jausmas, kad visai nespaudi , o procesas jau vyksta. :)

Airida

Labai patenkinta esu ir šepetėliais ir dantų pasta, iki šiol neteko nieko geresnio įsigyti. Padovanojau visai šeimai šiuos šepetėlius, net vaikai įvertino juos, Sekmės) 

Tapkite mūsų Facebook draugu!