Burnos priežiūros priemonės su mineralais, sidabro, aukso ir anglies dalelėmis.

apatite burnos higiena2005 metais Japonijoje mokslininkai sukūrė šepetėlius su dviguba šerelių technologija. Apatiniai suapvalinti šereliai puikiai išvalo dantų emalį ir jo nepažeidžia. Viršutiniai ploni ir švelnūs nusmailinti šereliai giliai prasiskverbia į sunkiai įprastais dantų šepetėliais pasiekiamas tarpdančių vietas. Šepetėliai su sidabro dalelėmis blokuoja mikroorganizmų dauginimosi mechanizmus, todėl 99.99% sumažėja"

Dantų šepetėliai su aukso dalelėmis – tai šepetėliai su plonais, švelniais dvigubais šereliais, skirti jautriems dantims. Ypač veiksmingi tiems, kurie turi silpnas dantenas.

 

Dantų šepetėliai su bambuko anglimi - tai ypač minkšti šepetėliai, kurio šereliai padengti aktyvuotos bambuko anglies ir aukso dalelėmis su gamtiniais antiseptikais. Šie šepetėliai turi antibakterinį, antiseptinį balinantį poveikį. Aukštoje temperatūroje apdorota bambuko anglis tampa daug labiau akyta už kitas medžio anglis ir įgauna didesnį absorbacijos paviršui, kvapams ir apnašoms sugerti.

Dantų pasta APATITE – natūraliai atstatanti emalį, apsauganti nuo dantenų ligų, blogo burnos kvapo, dantų akmenų, pašalinanti apnašas ir turinti balinamąjį poveikį. Tai yra balinanti dantų pasta, nekenkianti dantims. Sudėtyje esantis mineralas HIDROKSIAPATITAS ir nusodintas kalcio karbonatas, kalcio hidrofosfatas – tai daugialypio balinimo efektas. Hidroksiapatitas - mūsų organizmų kauluose esantis mineralas saugo dantis nuo įbrėžimų.

 

Hidroksiapatitas yra gerai žinoma medžiaga, ji naudojama tais atvejais, kai pacientams reikia implantų. Be to, tai geriausiai žinoma medžiaga dantims balinti.; Hidroksiapatitas užpildo mažiausias dantų kiaurymes, taip juos laminuoja ir balina. Ši dantų pasta veiksmingai mažina ir dantų skausmą.


Newchito Plus-1 - Pietų Korėjos vaistinių tinkle populiariausia dantų pasta nuo dantenų ligų. Tai - dantų pasta prieš periodontitą. CHITO MEDI - saugo nuo dantenų ligų, blogo kvapo, šalina apnašas, dantų akmenis, balina.

Pagrindinės sudedamosios medžigos: Chitoligosacharidas - Chitozanas, išgaunamas iš krabų ir krevečių kiautų. Chitozanas stiprina žmonių imuninę sistemą ir pašalina tokias toksines medžiagas kaip sunkieji metalai. Jis veikia panašiai kaip antibakterinės medžiagos ir medžiagos, slopinanačios uždegimą.

Kalcio hidrofosfatas pašalina ant dantų susikaupusias apnašas ir dantų akmenis, saugo nuo dantenų ligų. Aminocheksano rūgštis saugo nuo dantenų kraujavimo, dantenų ligų.
Pikis - iš medžių išgaunamos dervos ir iš bičių išskiriamo fermento derinys - galingas natūralus antibiotikas.